Naar inhoud

Praktisch

Brandweerzone Kempen

Stelenseweg 92
2440 Geel
Bereikbaarheid


tel. 014 56 66 30
brandweer@geel.be

Werkgroep personeel

Taken
De werkgroep personeel tracht de ideale personeelsbezetting binnen de zone te bekijken, met andere woorden hoeveel personeel is noodzakelijk om een bepaalde kwaliteit te bieden, moet er op termijn gewerkt worden met een permanente bemanning of niet.


Niet elke post beschikt momenteel over dezelfde personeelsbezetting. Dit is mogelijks niet noodzakelijk. De opkomsttijden zullen hier een cruciale rol spelen. Er dient gekeken te worden hoe op termijn tot aanvaardbare interventietijden gekomen zal worden. Het simpelweg bijplaatsen van een aantal posten is niet altijd de juiste oplossing. Bijgevolg zal de werkgroep creatief moeten denken hoe (mogelijks per post) eventuele problemen kunnen opgelost worden. Om de hulpverlening adequaat in beeld te krijgen dient een model-personeel-activiteitenplan opgesteld te worden.

Contactpersonen

Naam   Post  Mailadres
 Paul Hannes  Balen  info@balen.be
 Eddy Goossens  Geel  eddy.goossens@geel.be
Luc Leysen  Grobbendonk  luc.leysen2@telenet.be
Dirk Geens  Herentals  dirk.geens@stad.antwerpen.be
Luc Heylen  Herenthout  luc.heylen@piba.provant.be
Filip Kenis  Mol  filip.kenis@gemeentemol.be
 Carien Vercalsteren  Westerlo  carien.vercalsteren@brandweervlaanderen.be