Naar inhoud

Praktisch

Brandweerzone Kempen

Stelenseweg 92
2440 Geel
Bereikbaarheid


tel. 014 56 66 30
brandweer@geel.be

Werkgroep opleiding

Taken

Volgens de wet van 15/05/2007 vormen volgende drie zaken de rode draad binnen de brandweerhervorming:

  • Elke burger heeft recht op de snelste adequate hulp
  • Zelfde basisbescherming tegen zelfde prijs
  • Schaalvergroting is noodzakelijk


Het is belangrijk dat de kwaliteit van de hulpverlening goed is. Ook de veiligheid van elke hulpverlener is van primordiaal belang. Dit alles is slechts mogelijk indien de post kan beschikken over zéér goed opgeleid personeel, en dit op alle niveau’s.


Niet elke post beschikt momenteel over dezelfde opleidingsmodaliteiten. Er dient gekeken te worden hoe op termijn de opleiding binnen de zone gelijkgeschakeld zal worden. Om de opleiding adequaat in beeld te krijgen dient een model-opleiding-activiteitenplan opgesteld te worden.

Contactpersonen

Naam   Post  Mailadres
Rudi Vanbael  Balen  vanbael.rudi@skynet.be
Bart Cools  Geel  bart.cools@geel.be
Ben Wouters  Geel  ben.wouters@geel.be
Bart Van Looy  Grobbendonk  vanlooy@mccain.com
 Francis Van Lommel  Grobbendonk  cisvanlommel@hotmail.com
Rudi Smets  Herentals  rudi.smets@brandweervlaanderen.be
Luc Heylen  Herenthout  luc.heylen@piba.provant.be
Peter Mast  Mol  peter.mast@telenet.be
Kris Van Hout  Westerlo  kris.vanhout@piba.provant.be