Naar inhoud

Praktisch

Brandweerzone Kempen

Stelenseweg 92
2440 Geel
Bereikbaarheid


tel. 014 56 66 30
brandweer@geel.be

Werkgroep meldkamer en communicatie

Taken

Het KB van 15/05/2007 voorziet in een centrale calltaking (112). Dit zal op provinciaal niveau geregeld worden. Naast de calltaking moeten de ploegen ook gedispatched worden. De werkgroep dient te bekijken op welk niveau deze dispatching het best gebeurt. Belangrijk om gezamenlijk te kunnen dispatchen binnen de zone zijn natuurlijk uniforme uitrukprocedures, uniforme wijze van opschaling. Hierbij dient rekening gehouden te worden met het principe van de snelste adequate hulp, opkomsttijden, specialisaties. Tevens dient deze werkgroep te bekijken hoe er op termijn gecommuniceerd zal worden tussen de hulpdiensten (brandweerdiensten onderling en met andere disciplines). Een dispatching en communicatie-activiteitenplan dient te worden opgesteld.

Contactpersonen

Naam   Post  Mailadres
Vic Jacobs  Balen  vic.jacobs@khk.be
Gert kempen  Geel  gert.kempen@geel.be
 Peter Van den Broeck  Geel  peter.van.den.broeck@geel.be
Eric wesemael  Grobbendonk  eric.wesemael@skynet.be
Sus Meulemans  Herentals  sus.meulemans@brandweervlaanderen.be
Dirk Wouters  Herenthout  diwo@telenet.be
Dries Bertels  Mol  dries.bertels@gemeentemol.be
Carien Vercalsteren  Westerlo  carien.vercalsteren@brandweervlaanderen.be