Naar inhoud

Praktisch

Team cultuurbeleid
Cultuurraad

Markt 1
2440 Geel


tel. 014 56 66 85
cultuurdienst@geel.be

Bestuur cultuurraad

Sectorale besturen

De drie deelraden van de cultuurraad (amateurkunsten; socio-cultureel; cultuur, erfgoed en vrije tijd) duiden om de zes jaar een bestuur van vier leden aan.

Het bestuur van de deelraden maakt de agenda voor de algemene vergaderingen van haar deelraad. Ze onderzoekt de noden en behoeften van haar deelraad en geeft deze door op de overkoepelende bestuursvergaderingen.

 

Overkoepelend bestuur

De drie sectorale besturen vormen samen het overkoepelend bestuur. Het overkoepelend bestuur vergadert meestal maandelijks, behalve in juli en augustus. Ze formuleert adviezen, op vraag of op eigen initiatief. De resultaten en opmerkingen van de sectorale deelraden worden steeds teruggekoppeld op de overkoepelende bestuursvergaderingen.

 

Wie?

Hieronder vind je de contactgegevens van de bestuursleden terug. Je mag hen steeds contacteren met vragen en opmerkingen over het culturele verenigingsleven.


 

Naam

 Deelraad

Mail

Telefoon

Walter Van Doninck

(voorzitter overkoepeld bestuur)

 Cultuur, erfgoed en VT

vandoninckw@yucom.be



014 58 53 16

Cis Sterckx (voorzitter amateurkunsten)

 Amateurkunsten

francis.sterckx@geel.be

0473 92 23 76

Jos Daems (voorzitter socio-cultureel)

 Socio-cultureel

jozef.daems3@pandora.be

014 58 46 17

Bert Cuyvers (voorzitter cultuur, erfgoed en VT)

Cultuur, erfgoed en VT

bert.cuyvers@gmail.com

0486 73 33 22

Dirk Peetermans

 Amateurkunsten

dirk.peetermans@be.ibm.com

014 59 11 08

0478 88 30 74

Richard Vanhamel

 Amateurkunsten

richard.vanhamel@telenet.be

014 58 12 95

Ronny Wynants

 Amateurkunsten

ronny_wynants@hotmail.com

 

Marcel Dams

 Socio-cultureel

dams.marcel@skynet.be

014 59 13 77

Gerd Van Herck

 Socio-cultureel

GVHERCK@its.jnj.com

 

Open plaats

 Socio-cultureel

Kandideren kan via cultuurdienst@geel.be

 

Theo Peeters

 Cultuur, erfgoed en VT

 theodoor.peeters@telenet.be

014 58 81 98

Saskia Verguts

 Cultuur, erfgoed en VT

 saskia@ottaer.be

0475 81 06 63

Jan Wauwermans

 Cultuur, erfgoed en VT

 jan.wauwermans@siggy.be

014 58 54 26

0497 91 10 98